Měsíční menu na červen

(1. června 2017 - 30. června 2017)

Filátko ze zauzeného pstruha podávané na salátku z jahod a rebarbory*
Cena: 115,- CZK
Polévka z mladých lupínků ředkviček*
Cena: 65,- CZK
Candát pečený na másle s kedlubnovým ragů a ostružinovou omáčkou*
Cena: 290,- CZK
Rib eye steak s jahodovým salátkem a omáčkou z čokolády a chilli
Cena: 420,- CZK
Tvarohové knedlíky s jahodami se smetanou a rebarborovým coulis*
Cena: 70,- CZK

Poznámka:
*Toto čtyřchodové menu Vám nabízíme za 430,- Czk.

Zajišťujeme kompletní gastronomický servis

Nasytíme všechny Vaše smysly a připravíme Vám slavnostní menu, raut, koktejl, recepci, banket, galavečeři, coffee break či gardenparty podle Vašich přání tak, aby splňovala všechny Vaše představy. Tyto akce zrealizujeme kdekoliv si budete přát.

Zajištujeme kompletní gastronomický servis včetně doprovodných služeb a programu a to kamkoli si budete přát. Nabízíme Vám odbornost a profesionální přístup všech našich zaměstnanců. Můžeme Vám připravit catering na nejrůznějších místech od akce na zelené louce, přes Vaši provoznu až po catering na lodi.

Pro nabídku našich služeb jsou nejdůležitější především požadavky klienta.Nasytíme všechny Vaše smysly a připravíme Vám menu či raut podle Vašich přání a přizpůsobíme ho dle Vašich požadavků pro jakýkoliv typ akce.

Rádi se zhostíme přípravy občerstvení pro Vaši firemní akci na místě, které si sami vyberete.

Pro malé občerstvení či osvěžení během konference, semináře, školení či jiné firemní akce Vám můžeme nabídnout coffee break.

Obědy i večeře při firemních akcích pro Vás rádi zajistíme v hotelové restauraci či přímo u jednotlivých sálů. Jednotlivá jídla konferenčního menu se dají navzájem kombinovat.

Dopřejte si kompetentní servis našeho vstřícného realizačního týmu i naši moderní konferenční techniku. Uvolněte se a přenechte nám, jako profesionálům, organizaci a realizaci Vaší úspěšné akce. 

Připravíme Vám bohatý raut přesně podle Vašich přání. Náš šéfkuchař pro Vás sestaví individuální nabídku, která bude dozajista splňovat všechny Vaše představy.

Aby Vaše akce byla dokonalá, pomůžeme Vám připravit například vhodný dárek jako poděkování hostům za jejich účast. Pořádáte-li akci s mezinárodní účastí, připravíme národní specialitu. Zajistíme tisk pozvánek a menu včetně fotografického či video průřezu akce. Květinové aranžmá a dekorace jsou samozřejmostí a to ve spolupráci s profesionálním aranžérem. Vaši hosté také jistě ocení světelnou show či ohňostroj. Pořádáte-li venkovní akci a potřebujete postavit velkokapacitní stan či pouze přístřešek, tak i s tím Vám můžeme pomoci a mnoho dalšího.

Vaším požadavkům vyjdeme maximálně vstříc. Ke každé akci přistupujeme individuálně a naším cílem je co nejlépe realizovat klientovy představy.Objednejte kliknutím zde: sales1@hotel-savannah.com

Rezervujte si pobyt
jednoduše on-line

Ceník

Rezervace

Savannah Gold

E-mail:
Heslo [?]:
Přihlásit k odběru / odhlásit
E-mail: