Měsíční menu na červen

(1. června 2017 - 30. června 2017)

Filátko ze zauzeného pstruha podávané na salátku z jahod a rebarbory*
Cena: 115,- CZK
Polévka z mladých lupínků ředkviček*
Cena: 65,- CZK
Candát pečený na másle s kedlubnovým ragů a ostružinovou omáčkou*
Cena: 290,- CZK
Rib eye steak s jahodovým salátkem a omáčkou z čokolády a chilli
Cena: 420,- CZK
Tvarohové knedlíky s jahodami se smetanou a rebarborovým coulis*
Cena: 70,- CZK

Poznámka:
*Toto čtyřchodové menu Vám nabízíme za 430,- Czk.

Vinný degustační program

Víno v sobě odjakživa nese schopnost upevnit vazbu mezi lidmi. Víno bylo nepostradatelné při starověkých rituálech a náboženských ceremoniálech a stejně tak je nepostradatelné v současné době při společenských událostech. Je symbolem oslav, radosti a emocí lidí po celém světě. Víno je blahodárné pro zdraví. Vinařství je součástí národní kultury již odpradávna. Tradice, ze které vyrůstá, je nesmírně široká – je to přetvorba krajiny, je to folklór. Je to kultura skla, kultura vztahů jídla s vínem. Vinařství zasáhlo zkrátka do všech oborů lidské činnosti.

Ať už se řadíte mezi milovníky a znalce vína, nebo se považujete za začátečníky, přijeďte na Moravu zažít pravou vinařskou atmosféru.

Připraveno je pro Vás několik programů s vinařskou tématikou.

Můžete vyzkoušet jízdu na kole po značených cyklostezkách či pěší turistiku v malebném prostředí Národního parku Podyjí a okolí jednoho z nejstarších měst Znojma. Na těchto vyznačených trasách můžete ochutnat víno přímo u ochutnávkového stánku na vinici.

Další možností, jak si zpříjemnit Vaši akci, může být posezení ve sklípku u místního vinaře a odegustovat kvalitní moravské víno přímo v místě, kde se vyrábí a zažít tak jedinečnou atmosféru. Můžeme pro Vás připravit odborný výklad k degustaci, cimbálovou muziku či catering přímo v místě degustace.

Jedinečným zážitkem jistě bude vyhlídková plavba lodí po Vranovské přehradě s ochutnávkou vín, rautem a živou hudbou. Plavby doporučujeme firemním skupinám, k rodinným oslavám a slavnostním příležitostem, ale i individuálním turistům ve Znojemské vinařské podoblasti.

Na své si přijde určitě každý.

Rezervujte si pobyt
jednoduše on-line

Ceník

Rezervace

Savannah Gold

E-mail:
Heslo [?]:
Přihlásit k odběru / odhlásit
E-mail: