Měsíční menu na březen

(1. března 2017 - 31. března 2017)

Pastiňákový krém s jablky granny smith*
Cena: 55,- CZK
Telecí brzlík na pyré z řapíkatého celeru
Cena: 160,- CZK
Baby kuřátko sous vide podávané na bramborovém pyré se zeleninovým julien*
Cena: 220,- CZK
Konfitovaná králičí játra s houbovým demi-glace, česnekovým krémem a petrželovým knedlíčkem
Cena: 190,- CZK
RED VELVET muffin s omáčkou z bílé čokolády a chilli*
Cena: 60,- CZK

Poznámka:
*Toto čtyřchodové menu Vám nabízíme za 420,- Czk.

Vinný degustační program

Víno v sobě odjakživa nese schopnost upevnit vazbu mezi lidmi. Víno bylo nepostradatelné při starověkých rituálech a náboženských ceremoniálech a stejně tak je nepostradatelné v současné době při společenských událostech. Je symbolem oslav, radosti a emocí lidí po celém světě. Víno je blahodárné pro zdraví. Vinařství je součástí národní kultury již odpradávna. Tradice, ze které vyrůstá, je nesmírně široká – je to přetvorba krajiny, je to folklór. Je to kultura skla, kultura vztahů jídla s vínem. Vinařství zasáhlo zkrátka do všech oborů lidské činnosti.

Ať už se řadíte mezi milovníky a znalce vína, nebo se považujete za začátečníky, přijeďte na Moravu zažít pravou vinařskou atmosféru.

Připraveno je pro Vás několik programů s vinařskou tématikou.

Můžete vyzkoušet jízdu na kole po značených cyklostezkách či pěší turistiku v malebném prostředí Národního parku Podyjí a okolí jednoho z nejstarších měst Znojma. Na těchto vyznačených trasách můžete ochutnat víno přímo u ochutnávkového stánku na vinici.

Další možností, jak si zpříjemnit Vaši akci, může být posezení ve sklípku u místního vinaře a odegustovat kvalitní moravské víno přímo v místě, kde se vyrábí a zažít tak jedinečnou atmosféru. Můžeme pro Vás připravit odborný výklad k degustaci, cimbálovou muziku či catering přímo v místě degustace.

Jedinečným zážitkem jistě bude vyhlídková plavba lodí po Vranovské přehradě s ochutnávkou vín, rautem a živou hudbou. Plavby doporučujeme firemním skupinám, k rodinným oslavám a slavnostním příležitostem, ale i individuálním turistům ve Znojemské vinařské podoblasti.

Na své si přijde určitě každý.

Rezervujte si pobyt
jednoduše on-line

Ceník

Rezervace

Savannah Gold

E-mail:
Heslo [?]:
Přihlásit k odběru / odhlásit
E-mail: