Měsíční menu na duben

(1. dubna 2017 - 30. dubna 2017)

Paštika z konfitovaných kuřecích jater s rebarborovou omáčkou*
Cena: 65,- CZK
Špenátová polévka s medvědím česnekem a křepelčím vajíčkem*
Cena: 80,- CZK
Kuřecí stehno plněné řeřichovou nádivkou s ředkvičkovým salátkem*
Cena: 190,- CZK
Pečená jehněčí kýta s mátovou omáčkou, glazovanou zeleninou a novým brambůrkem
Cena: 330,- CZK
Mátový dortíček*
Cena: 75,- CZK

Poznámka:
*Toto čtyřchodové menu Vám nabízíme za 350,- Czk.

Klub Savannah

Co nabízí Klub Savannah?

Dovolte nám krátce představit naši novinku. Klub Savannah. Vážíme si Vás, našich zákazníků, a proto Vám nyní nabízíme výhody klubového členství. Za Vaši věrnost budete nyní odměněni! Vybírat můžete ze široké škály více než příjemných benefitů, stačí si jen vybrat a objednat si svou odměnu. Základem této široké nabídky jsou naše hotelové služby. Kromě ubytování a restauračních služeb je zde kompletní relaxační program a související služby.

Pro koho je Klub Savannah určen?

Členství v klubu Savannah je určeno všem, kteří chtějí využívat výhod a čerpat exkluzivní služby hotelu Savannah. A to především individuálním zákazníkům, kteří ocení naše výjimečné služby a také obchodním partnerům, kteří nám pomáhají nacházet cestu k dalším zákazníkům.

Co můžete získat za nasbírané body?

Za nasbírané body můžete čerpat mnoho zajímavých odměn. Vybírejte ze široké nabídky služeb hotelu Savannah. Služby jsou zařazeny v kategoriích, takže můžete najít přesně to, co má pro Vás největší hodnotu. V katalogu benefitů Klubu Savannah najdete ubytování, útratu v restauraci, masážní a ajurvédské procedury a jiné služby. Stačí se přihlásit a můžete čerpat svoji odměnu.

Jak se stát členem klubu Savannah?

Členem Klubu Savannah se může stát náš zákazník nebo obchodní partner. Stačí využít našich služeb v objemu 1.000,- Kč včetně DPH nebo tyto služby zprostředkovat a stáváte se automaticky členem. Obchodním partnerem se může stát každý, kdo nám pomůže najít nové zákazníky a poskytnout jim naše výjimečné služby.

Jak lze za nasbírané body čerpat odměnu?

Z naší nabídky benefitů Klubu Savannah můžete čerpat odměnu pouze přes naše webové stránky www.hotel-savannah.com. Stačí se přihlásit a vybrat si požadovanou odměnu. V košíku si tyto položky přímo objednáte. O Vaší objednávce budeme informováni a budeme Vás obratem kontaktovat, abychom tuto objednávku mohli potvrdit, případně domluvit detaily.


Rezervujte si pobyt
jednoduše on-line

Ceník

Rezervace

Savannah Gold

E-mail:
Heslo [?]:
Přihlásit k odběru / odhlásit
E-mail: