Měsíční menu na červen

(1. června 2017 - 30. června 2017)

Filátko ze zauzeného pstruha podávané na salátku z jahod a rebarbory*
Cena: 115,- CZK
Polévka z mladých lupínků ředkviček*
Cena: 65,- CZK
Candát pečený na másle s kedlubnovým ragů a ostružinovou omáčkou*
Cena: 290,- CZK
Rib eye steak s jahodovým salátkem a omáčkou z čokolády a chilli
Cena: 420,- CZK
Tvarohové knedlíky s jahodami se smetanou a rebarborovým coulis*
Cena: 70,- CZK

Poznámka:
*Toto čtyřchodové menu Vám nabízíme za 430,- Czk.

Kosmetické studio v hotelu Savannah**** deluxe


V rámci rozšiřování naší nabídky pro Vás otevíráme kosmetické studio.
Naše nabídka masáží a wellness procedur se tímto rozšíří o novou celotělovou i obličejovou péči. Všechny přípravky jsou vyvíjeny na přírodní bázi.

Již nyní můžete absolvovat:

  • ošetření jedinečnou španělskou kosmetikou Alqvimia (celotělová i obličejová péče)
  • pleťové ošetření luxusní francouzskou kosmetikou Monteil
  • laserové ošetření proti stárnutí a nečistotám pleti (Lasocare)

Otevírací doba:


Ne a Po
zavřeno

Út – St
9 – 16

Čt
9 – 17

12 – 20

So
10 – 20

Podrobný rozpis jednotlivých procedur naleznete v přiloženém ceníku. Nabídku služeb budeme postupně nadále rozšiřovat.

Ceník procedur ke stažení ZDE.

Těšíme se na Vaši návštěvu!Kosmetika Alqvimia

Španělská kosmetika Alqvimia nabízí výhradně přírodní produkty z těch nejluxusnějších a nejčistších surovin z celého světa. Pro dnešní svět znovuobjevuje mistrovství tradičního parfémářství a ve svých výrobních postupech jej propojuje s nejnovějšími technologiemi výroby. Využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie i výsledků nejnovějších výzkumů botaniky a farmacie. Alquimia představuje dokonalou rovnováhu mezi vědou a uměním, její výrobky poskytují jedinečnou péči tělu i duši.

Dokonalé potěšení pro vaše smysly dokáže nabídnout jen značka ALQVIMIA, jejíž salónní a lázeňská péče je založena na kombinaci prastaré alchymické moudrosti a 100% přírodních ingrediencích nejvyšší kvality. Naše péče vám přinese výjimečnou krásu, zdraví a zlepší váš život, zevnitř i zvenčí.

Oáza klidu a míru

Holistický rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Ošetření obličeje zaměřené na potřeby pleti dané klientky je doplněné nádherným relaxačním ošetřením těla. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s protistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie.

Rituál královny Kleopatry

Smyslný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření. Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženské sebevědomí a pocit atraktivity.

Silhouette – kůra pro celkové zeštíhlení

Tělové ošetření, zaměřené na celkovou detoxifikaci, odvodnění a aktivaci lymfatického toku. Pleti poskytuje dokonalou hydrataci a okysličení. Po absolvování série ošetření má rovněž velmi výrazný efekt v boji proti celulitidě a při tvarování postavy.

Rituál císaře Césara

Mimořádná směs éterických olejů, drahých kamenů a náš vlastní rituál léčivého pelyňku vytváří hluboce relaxační zážitek, který vás vyzvedne do stavu celkové pohody, posílení sebevědomí a vnitřní mužské síly. Je to také celková hydratační a okysličující lázeň pro vaši pokožku.


Kosmetika Monteil Paris

Firemní filozofií luxusní francouzské kosmetické značkyMonteil je krása šitá každé ženě na míru, která zobrazuje celou její osobnost. Značka Monteil pečuje o své zákazníky již více než 75 let a stále rozvíjí nové koncepty péče o pleť v návaznosti na nejnovější vědecké výzkumy. Veškeré produkty jsou na přírodní bázi a je kladen velký důraz na jejich prvotřídní kvalitu. Cílem značky je dosažení výjimečnosti, inovace, potěšení, smyslnosti a rafinované elegance. To vše stráží sfinga jako hlídač věčné krásy. Nechte se hýčkat jako dokonalá, smyslná a sebevědomá Francouzka vyžadující ten největší luxus.


Manikúra Cuccio Naturalé

Návštěvníci se dále mohou nechat hýčkat při pečující, relaxační manikúře. Cuccio Naturalé je zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, ovoce a mořských produktů. Jedná se o komplexní systém péče o ruce, který byl vyvinutý panem Cucciem na základě jeho cest po slunné Itálii. Přírodní voňavá kosmetika Cuccio zajistí luxusní požitek, okamžité uvolnění rukou, jejich hydrataci, zjemnění a elasticitu. Dnes jsou produkty Cuccio Naturalé používány v nejvyhlášenějších kosmetických salónech po celém světě. Rodina Cucciových se neúnavně snaží vyvíjet produkty vysoké kvality za skvělou cenu, abyste si i vy mohli dopřát tento ojedinělý luxusní zážitek.


Rezervujte si pobyt
jednoduše on-line

Ceník

Rezervace

Savannah Gold

E-mail:
Heslo [?]:
Přihlásit k odběru / odhlásit
E-mail: