Nošení roušek v Hotelu Savannah

Vážení hosté,
s lítostí vám musíme oznámit, že dle nařízení vlády České republiky je od čtvrtka 10. září v našem hotelu opět povinné nošení roušek nebo jiných ochranných pomůcek úst a nosu. Je nutné se tímto pokynem řídit, abychom zabránili dalšímu šíření onemocnění COVID 19.
Tímto bychom Vás zároveň chtěli laskavě požádat o vaši naprostou spolupráci v užívání ochranných prostředků úst a nosu, při návštěvě našeho hotelu, po celou dobu vaši návštěvy hotelu(s výjimkou času, kdy budete jíst a pít). Dále bychom vás chtěli požádat o časté mytí a dezinfikování rukou a dodržování sociálního odstupu v délce minimálně jednoho metru. Společné dodržování těchto opatření vám pomůže chránit sebe i naše zaměstnance.
 
Rádi bychom Vás informovali, že hotel je v provozu bez jakýchkoliv změn a i nadále jsou k dispozici veškeré naše služby včetně naší restaurace, Wellnes & Spa centra nebo zcela nové Executive Lounge.
Našim hostům nabízíme parkování ZDARMA v bezprostřední blízkosti hotelu, stejně tak vstup do hotelového Wellnes & Spa centra pro naše hosty je ZDARMA nebo příjemné posezení na slunné terase, kde si můžete vychutnat ranní snídani nebo večeři.
V současné době nabízíme zvýhodněné podzimní balíčky jako například "Akční podzim 2 + 1 noc zdarma" nebo "Komfortní podzimní pobyt 2 + 1 noc zdarma Deluxe"

 


Sdílet na:


Novinky a Akce