TAPAS & WINE

Léto je to pravé období pro setkávání s přáteli. Zpříjemněte si společné chvíle sklenkou dobrého vína a něčím k zakousnutí. Představujeme Vám novinku, kterou si můžete vychutnat během července a srpna v našem Wine BaruTAPAS & WINE.

Tapas je oblíbený způsob stravování ve Španělsku, kde se hojně využívá právě při setkávání s přáteli. Jedná se vlastně o malé občerstvení, degustační talíř, který lidé sdílí a k tomu popíjejí dobré víno. Toto občerstvení může zahrnovat různé druhy sýrů, šunky, oliv, pečiva, ale i různé druhy mořských plodů či zeleniny. Kromě jiného budete mít možnost ochutnat náš vyhlášený domácí kváskový chléb s čerstvou škvarkovou pomazánkou nebo domácím máslem. Nebudou chybět ani skvělé lokální sýry. Každý kousek tapas je připraven s důrazem na kvalitu a čerstvost surovin.

Naše nabídka TAPAS & WINE je navržena tak, aby uspokojila všechny – od milovníků tradičních chutí po ty, kteří rádi zkouší něco nového. Podávané občerstvení se skvěle doplňuje s našimi víny, pečlivě vybranými z různých vinařských oblastí. Naši sommelieři Vám rádi poradí s výběrem. Aby bylo ochutnávání ještě zajímavější, připravili jsme pro Vás hodnotící archy, na kterých můžete jednotlivé vzorky vín známkovat a porovnávat. 

Připravili jsme pro Vás neformální a příjemné prostředí, kde si můžete v klidu vychutnat letní večery s přáteli. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že si u nás užijete nezapomenutelné chvíle plné chutí a pohody.

Otevírací doba vinného sklepa
Úterý - sobota od 17:00 do 02:00

Varianty Tapas
Malá (300g) pro 2 osoby - 350 Kč
Střední (500g) pro 4 osoby- 600 Kč
Velká (800g)pro 6 osob - 850 Kč

Varianty Vinné Degustace
Malá (3 vzorky) - 195 Kč
Střední (5 vzorků) - 325 Kč
Velká (7 vzorků) - 455 Kč