Čtvrtky s vinaři

"Víno rozradostňuje lidské srdce"
Johann Wolfgang von Goethe

Během léta Vás srdečně zveme na jedinečnou příležitost strávit příjemné večery ve společnosti vinařů a milovníků vína v našem vinném sklepě. Představujeme Vám sérii degustací s vinaři ze Znojemské podoblasti, kde se můžete osobně setkat s vinaři, dozvědět se více o jejich vínech a samozřejmě je také ochutnat.

Program degustací

11. července 2024 - VINO HORT
Host: Jiří Hort
Popis: VINO HORT sídlí v Hodonicích u Znojma, kde je výroba i sklepy. Při vinaření se ve VINO HORT nebojí novinek a experimentů, ale také rádi oprašují staronové tradice. Největší úspěch sklízí se svými svěžími růžovými víny, pozadu nezůstávají ani červená vína nebo ta bílá s označením VOC ZNOJMO.

25. července 2024 - Vinařství Špalek
Host: Marek Špalek
Popis: Rodinné BIO vinařství, hospodařící na 12 ha vinic na Kraví Hoře u Znojma. Kromě tradičních bílých, růžových a červených vín vyrábí i vína speciální jako vína ledová, vína zrající na kvasnicích a v dubových sudech, vína likérová a vína přírodní, vyráběná ze šlapaných hroznů a kvašená divokými kvasinkami.

08. srpna 2024 - Vinařství Piálek & Jäger
Host: Kamil Piálek
Popis: Když se v roce 2004 rozhodli kamarádi Kamil Piálek a Jarda Jäger, že spolu založí vinařství, těžko mohli tušit, že budou jednou patřit k samotné špičce oboru v naší republice. Jejich elán, nadšení a nekompromisní tlak na kvalitu se vyplatil. Vína značky Piálek & Jäger dnes patří mezi nejlepší, která můžete nejen na Znojemsku ochutnat.

Detaily

Čas: 19:00 – 21:00

Počet vzorků: Ochutnáte celkem 10 vzorků vína

Občerstvení: Připraveno bude i něco malého k zakousnutí

Doprava: Pro tuto akci nabízíme dopravu ze/do Znojma ZDARMA

Cena: 490 Kč/osobu (v ceně je zahrnuto 10 vzorků vína a malé občerstvení)

Rezervace: Počet míst je omezený, rezervace je nutná. Pro rezervaci místa nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: Reception@hotel-savannah.com nebo telefonu: +420 515 284 084.

Těšíme se na Vaši účast a věříme, že si večery plné výborného vína a inspirativních rozhovorů užijete plnými doušky.